Yuliana Monroy - Jasmin Ortenzi: Tahminler
Maç incelemesi
Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Yuliana Monroy ve Jasmin Ortenzi arasındaki ITF Bayanlar - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç W35 Buenos Aires 2 turnuvası kapsamında 22.01 gününde saat 11:30'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Yuliana Monroy 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Yuliana Monroy 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
7 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Yuliana Monroy 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Yuliana Monroy için 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Yuliana Monroy 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Yuliana Monroy 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Jasmin Ortenzi 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Jasmin Ortenzi 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Jasmin Ortenzi 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Jasmin Ortenzi için 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Jasmin Ortenzi 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Jasmin Ortenzi 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.01.2024 09:40
Yuliana Monroy inceleme
İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Yuliana Monroy, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Yuliana Monroy, 6 seti ve 61 oyunu kazanmayı başardı ve 12 seti ve 104 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 3 kez kazandı ve 6 kaybetti.
Jasmin Ortenzi inceleme
Mevcut istatistik bilgilerine göre, Jasmin Ortenzi birkaç maç oynadı, 5 maçı, 12 seti ve 121 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 84 oyunu ve 7 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Yuliana Monroy ve Jasmin Ortenzi'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 1.22 kazanma oranını alırsınız.
22/01/2024
Yuliana Monroy
Jasmin Ortenzi
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.01.2024 09:40